מאמרים

חופשות לצעירים - חלק II

רביצה על החופים המשגעים שבאזור, בג'מייקה או מקסיקו, נחשבת לאטרקציה פופולרית במיוחד במקום. כאן לא מומלץ לשהות במלונות בהם יש הקמת בריכות שחיה, משום שהטבע הפראי של האזור הזה מהווה חופשה בפני עצמה. מומלץ לנפוש באזור מונטיגו ביי שבג'מייקה, מקום המושך תיירים רבים בזכות המפלים המרהיבים השוכנים בו. במרבית היעדים של האיים הקאריביים צעירים יוכלו גם להתנסות באטרקציות ספורט אקסטרים – גלישה על גלים, אופנועי ים וצלילה אל מעמקי המים, ועוד.
אפשר גם לטייל בהודו, שחלקים ממנה כבר הפכו למושבה ישראלית לכל דבר. צעירים רבים מרחבי הארץ מבקרים במדינה הקסומה הזו מדי שנה, ובמיוחד באזור צפון המדינה. מקומות כמו דראמסללה ומנאלי כבר הפכו לשם דבר בקרב צעירים רבים, הנוהגים לשבח את הנופים ובעיקר את הייחוד של החופשה באזור זה. לאחר הביקור בצפון המדינה, תוכלו להמשיך גם לדרום ואל החופים המרשימים של גואה.
כדי למצוא את היעד המועדף לחופשה, כדאי לענות על מספר שאלות חשובות. כמה זמן תוכלו להקדיש לחופשה? אם אתם צעירים הנמצאים באמצע הלימודים, ומעוניינים לנפוש במשך כחודשיים לאחר סיום המבחנים באוניברסיטה, תוכלו להקדיש את זמנכם וכספכם היקר עבור היעדים המעט יותר רחוקים. אם זמן הוא מצרך נדיר עבורכם, ויש לכם רק מספר שבועות לטיול, תוכלו "להסתפק" ביעדי אירופה ויוון המהנים לא פחות.

חזרה לחלק ראשון